قوانین دریافت نمایندگی محصولات شرکت رایانمهر و ثبت دامنه ir

شما با دریافت نمایندگی هریک از محصولات رایانمهر، کلیه قوانین زیر را پذیرفته و ملزم به اجرای آنها می باشید و در صورت عدم اجرای هر یک از قوانین ذکر شده شرکت رایانمهر مجاز به لغو همکاری با شما خواهد بود.

شرایط عمومی

1- کلیه کارهای راه اندازی فنی فروشگاه به عهده شرکت رایانمهر می باشد.

2- تامین کارت شارژ فروشگاه به عهده شرکت رایانمهر می باشد.

3- تبلیغات، بازاریابی، جذب مشتری به عهده ی نماینده می باشد.

4- نماینده می تواند پس از تایید کارشناسان شرکت از نام و لوگوی رایانمهر در نمایندگی و یا تبلیغات خود استفاده نماید.

5- انجام کلیه مواردی که مصداق جرائم اینترنتی است، تخلف محسوب می شود.

6- پس از راه اندازی فروشگاه شارژ یک پنل مدیریت در اختیار مدیر فروشگاه قرار داده می شود که دریافت گزارش لحظه ای خرید امکان پذیر می باشد.

7- نماینده باید توجه کافی را برای نگه داری از رمز عبور پنل مدیریت داشته باشد و شرکت رایانمهر هیچگونه مسئولیتی در قبال دسترسی سایرین به اطلاعات فروش شما و تغییر در تنظیمات پنل، به دلیل دسترسی به رمز عبور پنل مدیریت، ندارد.

8- هزینه پرداختی مدیر فروشگاه بابت دریافت نمایندگی به مدت یک سال می باشد و برای سال آینده هزینه تمدید باید پرداخت گردد.

9- سود پرداختی به مدیر فروشگاه از فروش شارژ توسط سرویس های مختلف رایانمهر تا 2 درصد از مبلغ شارژ می باشد. شما می توانید جزئیات سود فروش شارژ را از اینجا مطالعه نمایید.

10- فرد متقاضی برای دریافت نمایندگی باید به سن قانونی یعنی 18 سال تمام رسیده باشد. و هر زمان خلاف این مطلب برای شرکت رایانمهر محرز گردد نمایندگی لغو و هزینه ای عودت داده نمی شود.

11- حداکثر تا 7 روز کاری پس از ثبت سفارش محصول مورد نظر شما راه اندازی می شود.

شرایط لغو همکاری

1- مدیر نمایندگی امکان واگذاری نمایندگی خود را به شرکت و یا افراد دیگر ندارد.

2- درصورتی که نماینده درخواست لغو همکاری را نماید، نمایندگی وی غیر فعال می شود ولی مبلغ راه اندازی به وی برگردانده نخواهد شد.

3- درصورتی که اپراتورها و یا بانک مرکزی از ارائه سرویس خودداری نمایند و به همین دلیل شرکت رایانمهر نیز قادر به ارائه سرویس نباشد، به ازای زمان باقیمانده از اعتبار یکساله فروشگاه، مبلغی به حساب مدیر فروشگاه واریز خواهد شد.

شرایط اضطرار و عدم ارائه خدمات

1- شرکت هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد اضطرار مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی شرکت رایانمهر تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد را می نماید. بروز هر یک از موارد اضطرار موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد.

2- شرکت رایانمهر هر زمان که ارائه خدمات از سوی اپراتورها متوقف شود و یا شرایط ارائه خدمات به هر دلیلی وجود نداشته باشد می تواند اعطای نمایندگی و ارائه سرویس به نماینده های کنونی خود را متوقف نماید حتی اگر زمان نمایندگی برخی نمایندگان به پایان نرسیده باشد.

قوانین خرید فروشگاه شارژ رایانمهر:

1- سقف خرید روزانه شارژ با هر کارت بانک جهت جلوگیری از سوء استفاده از کارت های دزدیده شده 100 هزار تومان می باشد و خرید بیشتر از این سقف روزانه برای هر کارت بانکی مجاز نمی باشد.

2- مدیر فروشگاه تنها مجاز به افزودن سرویس هایی به فروشگاه شارژ خود می باشد که دروازه پرداخت آن، دروازه پرداخت شرکت رایانمهر باشد و استفاده از هر سرویس یا برنامه ای که پرداخت آن از دروازه پرداختی غیر از شرکت رایانمهر صورت گیرد مجاز نمی باشد.

3- مدیر فروشگاه مجاز به قرار دادن هر گونه تبلیغات در صورت عدم مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران، بر روی سایت خود می باشد و درآمد حاصل از این تبلیغات به مدیر فروشگاه تعلق دارد.

4- لينك دادن به موسيقي‏ ها و فيلم‏ هاي غيرمجاز و تبليغ براي روش‏هاي ناسالم كسب درآمد از طريق اينترنت ( سيستم هاي هرمي ) و فيلتر شكن ها تخلف محسوب مي‏گردد.

5- درج هر گونه مطلب که بر خلاف عفت عمومي و يا هنجارهاي متعارف جامعه باشد و يا به گونه‏اي اهانت به مقدسات ديني اديان قانوني ياد شده در قانون اساسي بشود، غیرمجاز می باشد.

6- شارژ مستقیم ایرانسل مستقیما از طرف شرکت ایرانسل ارسال می شود و گاهی از سمت این شرکت با قطعی مواجه می گردد. در این موارد برای اینکه مشتریان فروشگاه شما با رفتن به صفحه ی مربوط به شارژ مستقیم ایرانسل پیغامی مشاهده می نمایند که در آن پیغام اعلام شده که سرویس شارژ مستقیم ایرانسل موقتا غیرفعال است و امکان سرویس دهی وجود ندراد و پس از برطرف شدن موضوع این سرویس مجددا به صورت اتوماتیک فعال شده و پیغام مذکور نمایش داده نخواهد شد.

7- شارژ وایمکس ایرانسل نیز مستقیما از طرف شرکت ایرانسل ارسال می شود و ممکن است گاهی از سمت این شرکت با قطعی مواجه گردد. در این موارد برای اینکه مشتریان فروشگاه شما با رفتن به صفحه ی مربوط به شارژ وایمکس ایرانسل پیغامی مشاهده می نمایند که در آن پیغام اعلام شده که سرویس شارژ وایمکس ایرانسل موقتا غیرفعال است و امکان سرویس دهی وجود ندراد و پس از برطرف شدن موضوع این سرویس مجددا به صورت اتوماتیک فعال شده و پیغام مذکور نمایش داده نخواهد شد.

8- چنانچه هر یک از اپراتورها به هر دلیلی اقدام به عدم ارائه ی یک یا چند کارت شارژ خاص نمایند آن کارت شارژ از فروشگاه حذف می گردد.

9- به علت اینکه سرمایه گذار خرید کارت شارژ ها شرکت رایانمهر می باشد هزینه ی درگاه پرداخت بانک فروشگاه های شارژ به نام شرکت رایانمهر می باشد.

11- درج هر گونه مطلب که بر اساس قوانين جاري کشور جمهوري اسلامي ايران، مشمول عنوان جرم شود غیرمجاز می باشد.

12- فروشگاه شارژ شرکت رایانمهر علاوه بر نمای دسکتاپ دارای نمای موبایل برای گوشی های هوشمند (گوشی های دارای سیستم عامل اندروید نسخه 2.1 به بعد و IOS) می باشد.

13- امکان دسترسی مدیر فروشگاه به کنترل پنل هاست و یا تغییر هاست به دلایل امنیتی وجود ندارد ولی مدیران فروشگاه می توانند با استفاده از امکانات موجود در “پنل مدیریت” فروشگاه شارژ خود کارهای مربوط به تنظیمات فروشگاه (سئو و تغییرات ظاهری) را انجام دهند.

تبصره: به دلایل امنیتی اسکریپت ها در صفحه نمایش کد شارژ، اجرا نمی گردد.

انتخاب دامنه فروشگاه

1- شرایط ثبت دامنه ir از طرف “مرکز ثبت دامنه ایران” تعیین می شود لطفا این شرایط را از اینجا مطالعه و تایید نمایید.

2- انتخاب نام دامنه فروشگاه شارژ به عهده مدیر فروشگاه می باشد.

3- انتخاب نام دامنه مشابه نام رایانمهر یا هر یک از محصولات، خدمات و سایت های رایانمهر مجاز نمی باشد و شرکت رایانمهر می تواند خرید این دامنه ها را لغو و بر روی این دامنه ها فروشگاه شارژ راه اندازی ننماید.

درصورتی که مدیر فروشگاه تمایل به تغییر نام سرور(NS) دامنه فروشگاه خود داشته باشد، لازم است که قبل از هر تغییری، تصمیم خود را به اطلاع شرکت رایانمهر برساند.

4 در هنگام خرید دامنه به دلیل تسریع در روند راه اندازی فروشگاه شارژ، دامنه به نام شرکت رایانمهر ثبت می شود و هر زمان که مدیر فروشگاه درخواست نماید دامنه به نام وی انتقال خواهد یافت.

5- نام دامنه حداکثر تا 19 کاراکتر در متن پیامک های کد شارژ ارسال می شود و در صورتی که نام دامنه شما بیش از 19 کاراکتر باشد، 19 کاراکتر اول در متن پیامک ارسال می شود.

6- مدیر فروشگاه می تواند نام دامنه اصلی فروشگاه شارژ خود را حداکثر 2 بار در طول یکسال تغییر دهد. تهیه دامنه جدید بر عهده مدیر فروشگاه و با هزینه مدیر فروشگاه می باشد.

7- مدیر فروشگاه می تواند درخواست پارک حداکثر تا 10 دامنه روی فروشگاه شارژ خود را اعلام نماید. تهیه دامنه جدید بر عهده مدیر فروشگاه و با هزینه مدیر فروشگاه می باشد.

8- شرکت رایانمهر مسئولیتی در قبال دامنه‌های مشابه به دامنه انتخابی شما که توسط اشخاص دیگر برای راه‌اندازی فروشگاه شارژ خریداری گردد ندارد.

9- در صورتی که مدیر فروشگاه سایت دیگری نیز داشته باشد، می تواند فروشگاه شارژ را روی ساب دامین سایت خود راه اندازی نماید و برای این کار باید یک رکورد cname در هاست خود ثبت نماید. لازم به ذکر است ثبت رکورد cname در هاست به عهده مدیر فروشگاه می باشد.

انتخاب قالب سایت

1- مدیران فروشگاه تنها مجاز به انتخاب یکی از 6 قالب آماده شرکت رایانمهر برای فروشگاه شارژ خود می باشند و امکان طراحی و آپلود قالب اختصاصی برای فروشگاه های شارژ وجود ندارد.

2- مدیر فروشگاه می تواند به صورت رایگان قالب فروشگاه شارژ خود را حداکثر 2 بار در طول یکسال با هر یک از 6 قالب ارائه شده از شرکت رایانمهر تعویض نماید. لازم به ذکر است که با تعویض قالب تنظیمات مربوط به قالب مانند هدر، فوتر و … به حالت پیش فرض قالب باز می گردد و تغییرات انجام شده روی آن توسط مدیر فروشگاه حذف می گردد و مسئولیتی در این خصوص متوجه شرکت رایانمهر نمی باشد.

تعهدات مدیر فروشگاه

1- افزودن هر گونه اسکریپت در فروشگاه شارژ به عهده مدیر فروشگاه می باشد.

2- طراحی هدر اختصاصی فروشگاه شارژ به عهده مدیر فروشگاه می باشد.

3- ثبت ای نماد برای فروشگاه شارژ به عهده مدیر فروشگاه می باشد.

4- ثبت سایت در موتورهای جستجو و ارتقا رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو (SEO) به عهده مدیر فروشگاه می باشد.

5.تبلیغات، بازاریابی و هرگونه اقدامی در جهت جذب مشتری بر عهده مدیر فروشگاه می باشد.

قیمت گذاری و تسویه سود

1- مدیر فروشگاه مجاز به فروختن کارت شارژ با قیمتی بالاتر و یا پایین تر از قیمت های تعیین شده توسط شرکت رایانمهر نمی باشد.

2- سود فروشگاه شارژ پایان هر ماه محاسبه می شود و یکم تا پنجم ماه بعد به شماره حسابی که مدیر فروشگاه اعلام کرده است واریز می شود.

3- تصفیه حساب تنها برای افرادی صورت می گیرد میزان اعتبار آنها تا انتهای ماه بیش از 5000 تومان باشد.

4- تسویه سود تنها از طریق شماره حساب و کارت بانکی نزد بانک ملت انجام می گیرد و امکان تسویه سود با شماره حسابی به غیر شماره حساب بانک ملت وجود ندارد.

قوانین قرعه کشی در فروشگاه شارژ رایانمهر

مدیر فروشگاه مجاز به انجام قرعه کشی برای محصول خود می باشد. مدیرانی که مایل هستند اقدام به برگزاری قرعه کشی برای خریداران کد شارژ کنند باید نکات زیر را به طور کامل رعایت نمایند.

1- کلیه کارهای مربوط به قرعه کشی مانند نوشتن اسکریپت برای آن، انجام قرعه کشی، اعلام نتایج و اهدای هدایا به عهده مدیر فروشگاه می باشد

2- شرایط قرعه کشی باید به طور کامل و شفاف و بدون وجود هیچگونه ابهامی در سایت فروشگاه و در مکانی که خریدار بتواند به راحتی آن را ببیند و به آن دسترسی داشته باشد درج گردد.

3- در صورت اعلام برگزاری قرعه کشی در سایت، نوع، نحوه و زمان آن باید به طور دقیق مشخص گردد و در زمان تعیین شده باید قرعه کشی انجام شود.

4- برندگان قرعه کشی باید در موعد تعیین شده در سایت اعلام گردند.

5- نوع، نحوه و زمان اهدا جوایز قرعه کشی باید در سایت به طور دقیق مشخص گردد.

6- چنانچه در سایت شرایط خاصی برای برگزاری قرعه کشی تعیین گردد باید میزان تحقق شرایط قرعه کشی به خریداران به طور کامل اطلاع داده شود. به عنوان مثال چنانچه برای برگزاری قرعه کشی جمع خریدهای انجام شده در سایت باید به تعداد یا میزان مشخصی کارت شارژ برسد باید در سایت تعداد و یامیزان فعلی کارت شارژ فروخته شده نمایش داده شود.

7- مدیران فروشگاه اجازه دریافت هیچ گونه وجهی در قبال دادن جایزه به مشتریان خود ندارند.

شرایط طرح تمدید رایگان

1- مديراني که از تاريخ 01/02/93 اقدام به خريد فروشگاه شارژ نمايند چنانچه تا پايان مدت يکساله اعتبار فروشگاه مجموع سود دریافتی فروشگاه آنها به 1میلیون تومان برسد تمديد سال بعد براي آنها رايگان صورت مي گيرد.

2- چنانچه مديري بيش از يک فروشگاه شارژ داشته باشد، مجموع سود دريافتي براي هر فروشگاه جداگانه محاسبه خواهد شد و سود فروشگاه ها با هم جمع نمي گردد و مجموع سود هر فروشگاهي که به عدد 1میلیون تومان برسد تمدید همان فروشگاه در سال بعد به صورت رایگان انجام می شود.

4- منظور از سود در کلیه موارد بالا سود خالص دریافتی فروشگاه دار می باشد.