با سرمایه اندک یک کسب و کار راه اندازی کنید

با سرمایه اندک یک کسب و کار شروع کنید

اگر شما هم مانند بسیاری از افراد تمایل به راه اندازی کسب و کار برای خودتان دارید ولی نمی دانید دقیقا چه کاری را و چگونه باید شروع کنید این مقاله می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.
برای راه اندازی یک کسب و کار بیش از هر چیز نیاز به این 4 مورد است :

1- ایده مناسب
2- سرمایه کافی
3- دانش و تخصص
4- بازار مناسب و گسترده

نبود هر یک از این موارد می تواند به شکست تجارت شما بیانجامد و معمولا افرادی که تازه می خواهند یک تجارت را شروع کنند فاقد تمامی موارد بالا هستند. یا از دانش و تخصص لازم برخوردار نیستند، یا سرمایه کافی برای شروع کار ندارند، یا ایده ای مناسب برای راه اندازی کسب و کار خود پیدا نمی کنند و حتی اگر همه این موارد وجود داشته باشد به خاطر عدم تجربه بازاری مناسب برای عرضه محصول یا سرویس خود ندارند.

یکی از روش های موفق برای شروع کسب و کارهای نوپا همکاری افراد علاقه مند به راه اندازی کسب و کار با شرکت هایی می باشد که در حرفه خود تخصص دارند. این شرکت ها زمینه لازم برای شروع فعالیت افراد مستعد را فراهم می کنند و بدین ترتیب این افراد می توانند با تکیه بر تلاش خود و استفاده از تخصص شرکت همکار، کسب و کار خود را راه اندازی کنند و در مقابل طرفین در سود کسب و کار با هم شریک شوند.

شرکت رایانمهر یکی از شرکت هایی می باشد که زمینه مناسب برای ورود افراد به حوزه تجارت الکترونیک را از طریق اعطای نمایندگی ایجاد کرده است. شرکت ما از سال 86 وارد حوزه تجارت الکترونیک شده و از پیشگامان این عرصه است همچنین از سال 88 شروع به واگذاری نمایندگی فروشگاه شارژ نموده است و در حال حاضر با افتخار نمایندگانی دارد که با استفاده از زیر ساخت قوی ای که این شرکت برای آن ها فراهم کرده است و البته با تکیه بر تلاش خود بسیار در این حوزه موفق بوده اند به طوری که سود خالص دریافتی آنها در ماه بیش از 5 میلیون تومان می باشد .

در این مقاله توضیح داده شده است که چرا راه اندازی یک فروشگاه شارژ الکترونیکی دقیقا همان تجارتی است که شما می توانید برای داشتن یک در آمد مناسب و پایدار روی آن حساب کنید.

1- یک ایده مناسب :

ایده مناسب یعنی ایده ای که بر اساس موقعیت کنونی جامعه و با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان تولید شده باشد. امروزه حتما شما هم در طول روز از یکی از روش های پرداخت الکترونیک برای انجام امور خود استفاده می کنید. یا اگر از اینترنت برای خرید استفاده نمی کنید حتما مدتی از زمان خود را در آن صرف می کنید. قرن 21 عصر اینترنت می باشد و ایده مناسب در عصر اینترنت یعنی راه اندازی کسب و کاری که از این پتانسیل بالا به بهترین نحو استفاده کند.
کارت شارژ یکی از بهترین محصولاتی است که می تواند در اینترنت عرضه شود. عرضه این محصول در اینترنت به دلیل اینکه محدودیت های بسیاری از محصولات دیگر مانند نیاز به پوشیدن، دیدن یا تست کردن قبل از خرید و یا حمل و نقل بعد از خرید را ندارد، بسیار مورد توجه و استقبال مردم قرار گرفته است. شما خود ترجیح می دهید در این هوای گرم سختی رفتن تا سوپر مارکت محل خود را برای خرید کارت شارژ تحمل کنید و یا به راحتی با گوشی یا کامپیوتر خود و بدون نیاز به خارج شدن از محل کار یا منزل شارژ مورد نیاز خود را تهیه کنید؟

2- نیاز به سرمایه کم برای شروع :

نبود سرمایه قطعا یکی از مهمترین عواملی است که افراد را از راه اندازی کسب و کار برای خود باز می دارد. در حال حاضر شما هر کسب و کاری که بخواهید راه اندازی کنید حداقل و در خوش بینانه ترین حالت به بیش از 20 میلیون تومان سرمایه نیاز دارید. فقط مبلغ لازم برای تهیه یک مکان عددی در همین حدود خواهد بود.
برای راه اندازی یک فروشگاه شارژ اینترنتی نیز نیاز به سرمایه زیادی می باشد :

1- هزینه های تهیه هاست و دامنه : اگر شما بخواهید در این تجارت به درآمد مناسبی برسید باید تعداد مشتریان خود را بالا ببرید و زمانی که تعداد مشتریان شما زیاد شود هزینه های هاست شما نیز به همان اندازه بالا خواهد رفت. شما حداقل سالیانه باید مبلغی بالغ بر 500 هزار تومان برای تامین ترافیک لازم برای سایتتان بپردازید.

2- هزینه های طراحی یک سایت برای فروش کارت شارژ : راه اندازی یک سایت که اصول امنیتی در آن رعایت شده باشد و در صورت افزایش تعداد بازدید کننده ها سایت شما با مشکل مواجه نگردد و بتواند به بهترین شکل به مشتریان خدمات ارائه دهد حداقل 500 هزار تومان برای شما هزینه خواهد داشت.

3- هزینه تیم پشتیبانی کارت شارژ : شما برای پشتیبانی از مشتریان سایتتان زمانی که با مشکلی رو به رو می شوند نیاز به فرد یا افرادی دارید که بتوانند پاسخگوی مشتریانتان باشند. حقوق یک نفر به صورت پاره وقت در ماه حداقل 400 هزار تومان خواهد بود.

4- سرمایه لازم برای خرید کارت شارژ و قرار دادن در فروشگاهتان : همه هزینه های بالا در مقابل هزینه تهیه کارت شارژ اصلا به حساب نمی آیند. چنانچه فروشگاه شما از هر کارت شارژ فقط 100 عدد در روز فروش داشته باشد شما به سرمایه ای بیش از 5 میلیون تومان در روز نیازمندید.

خوب با تمام این اوصاف چرا ما می گوییم راه اندازی یک فروشگاه شارژ نیاز به سرمایه اندکی دارد؟ برای اینکه شرکت رایانمهر تمامی این خدمات را به بهترین کیفیت ممکن و با هزینه ای معادل 430 هزار تومان آن هم نه ماهانه بلکه سالانه در اختیار شما قرار می دهد. یک دامنه رایگان، یک هاست بدون محدودیت ترافیک (یعنی هر چه قدر شما مشتری داشته باشید کوچکترین مشکلی برای سایت شما ایجاد نمی گردد)، یک سایت فروش با بهترین امکانات و ضریب امنیت بسیار بالا و از همه مهمتر تامین تمامی کارت شارژ ها به صورت نا محدود در فروشگاه شما به طوری که سایت شما همیشه کارت شارژ دارد. قطعا شما هم اذعان دارید که حتی با 50 برابر این میزان سرمایه هم شما نمی توانید یک کسب و کار راه اندازی کنید

3- بدون نیاز به دانش تخصصی :

رمز موفقیت در هر کاری داشتن تخصص در آن کار می باشد. شما هم برای راه اندازی سایت و هم برای نگهداری آن و از همه مهم تر برای ارتقا و بهبود و اضافه کردن امکانات به آن نیاز به دانش تخصصی در حوزه اینترنت و شبکه دارید. در واگذاری نمایندگی توسط شرکت رایانمهر تمامی این امور توسط متخصصین شرکت صورت می گیرد و شما نیاز به داشتن هیچ دانش تخصصی در حوزه اینترنت و شبکه برای راه اندازی و یا نگهداری از سایت خود نیستید. شما فقط باید بر روی معرفی فروشگاه خود تمرکز کنید.

4- بازار مناسب و بسیار گسترده :

با قطعیت تمام می توان گفت در حوزه الکترونیک هیچ بازاری به بزرگی بازار شارژ در ایران نیست. امروزه تهیه شارژ جزو نیازهای روزمره افراد محسوب می گردد. بر اساس آمار سال 92 در کشور 60 میلیون سیم کارت فعال وجود دارد. اگر به طور بدبینانه تصور کنیم میزان مصرف هر مشترک در ماه فقط 10 هزار تومان باشد (که معمولا بسیار بیشتر از این عدد است) گردش مالی این بازار در ماه عددی بالغ بر 600 میلیارد تومان خواهد بود. و بزرگترین مزیت کار در حوزه تجارت الکترونیک این است که مشتریان شما محدود به یک مکان جغرافیایی خاص نمی باشند. هر آدمی در هر کجای این کشور که شارژ مصرف می کند می تواند مشتری شما باشد.

ما در این مقاله سعی کردیم مزیت های راه اندازی یک فروشگاه شارژ اینترنتی را برای شما شرح دهیم. شرکت رایانمهر همواره به دنبال مدیران فعال برای فروشگاه خود بوده تا بتواند در یک همکاری طولانی مدت علاوه بر جبران هزینه هایی که برای راه اندازی و نگهداری این فروشگاه ها می کند بازار خود را نیز گسترده تر کرده و بتواند به بخش های جدید از بازار دسترسی پیدا کند. در این مسیر مدیران توانایی به خانواده رایانمهر پیوسته اند و در حال حاضر کسب و کار سود آوری برای خود دارند. ما امیدواریم که شما نیز با بهره گیری از این بستر و البته با اتکا به تلاش و کوشش خود به جمع مدیران پر فروش ما بپیوندید و زندگی مالی خود را متحول سازید.

اگر تصمیم خود را برای شروع کار گرفته اید شرایط دریافت نمایندگی را در تخفیف ویژه عیدتاعید از لینک زیر مطالعه کنید :

شرایط دریافت نمایندگی فروشگاه شارژ رایانمهر را از اینجا مطالعه کنید

همچنین کارشناسان ما با شماره 89714-021 پاسخگوی سوالات شما هستند


مقالات مرتبط :

• 9 دلیل برای اینکه باید از همین امروز به فکر راه اندازی یک کسب و کار برای خودتان باشید
• 6 گام اساسی که در راه اندازی کسب و کارتان به شما کمک می کند

 1. سعيد وكيلي پاسخ دادن
  در مورد اينكه چطوري كسب در آمد كنم و .... و سايت بسازم بگو
  • Admin پاسخ دادن
   دوست عزیز شما می توانید با مراجعه به قسمت شرایط نمایندگی با نحوه راه اندازی فروشگاه شارژ رایانمهر آشنا شوید. همچنین می توانید در ساعات اداری با شماره 89714-021 تماس حاصل فرمایید، کارشناسان ما راهنمای شما خواهند بود.
 2. Nima پاسخ دادن
  سلام - هزینه خرید این کدها و فروشگاههای وب یک طرف قضیه است و روی دیگر سکه هزینه های تبلیغات می باشد که مبلغ کمی نیست. مثلاً تلبغ در سایت ها،تبلیغات در جراید و رسانه های گروهی مثل تلویزیون و رادیو. راهکارتان برای این مورد چیست؟
  • Admin پاسخ دادن
   دوست عزیز، شما می توانید برای شروع تبلیغات از تبلیغات کم هزینه تر همانند ارسال ایمیل، ارسال پیامک، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و ... استفاده نمایید و با توجه به درآمد اکتسابی تبلیغات خود را برای ماه های آتی گسترش دهید.
 3. گلمحمدی پاسخ دادن
  با سلام و وقت بخیر آیا نماینده در سایتی که در اختیارش قرار میدهید می تواند مانند یک سایت شخصی آگهی یا هر مطلب دیگری بگذارد؟
  • Admin پاسخ دادن
   دوست عزیز شما مدیر سایت خود هستید و در حیطه قوانین تجارت الکترونیک و قوانین تبلیغاتی در ایران می توانید هر مطلب یا آگهی ای در سایت خود قرار دهید
 4. مهدی پاسخ دادن
  سلام. حدود یک سال پیش من سامانه شما را خریداری کردم البته با قیمتی نزدیک ۴۰۰هزار تومان. ولی الان تقریبا با نصف این مبلغ سامانه به فروش می رسد. چرا اینقدر تفاوت؟ اگر ارزش این سامانه به همین قیمت فعلی بوده چرا به آن مبلغ فروخته شده است. در ثانی شما گفتید از پشتیبانی فیزیکی یا نرم افزاری برای افزایش فروش بهره مند خواهیم شد ولی به از یکی دو مقاله که آنهم در فضای مجازی وجود دارد هیچ حمایتی صورت نگرفته است. انصافا اگر شما جای ما بودید احساس خسرت و غبن نمی کردید؟
  • Admin پاسخ دادن
   همکار گرامی، در حال حاضر نیز هزینه دریافت نمایندگی فروشگاه شارژ اینترنتی 430 هزار تومان و هزینه دریافت فروشگاه ussd با کد نقره ای 450 هزار تومان می باشد، هر شرکتی مجاز می باشد تا در برخی از بازه های زمانی محصولات خود را با تخفیف واگذار نماید. لطفا منظور خود را در مورد از پشتیبانی فیزیکی نرم افزاری با توضیحات بیشتری بیان نمایید و یا با شماره 02189717 در ساعات اداری مطرح نمایید.
 5. محمد پاسخ دادن
  سلام اونوقت چقدر باید کارت شارژ فروش داشته باشیم تا 430 هزار تومان و بیشتر رو دربیاریم تا سود کرده باشیم؟ در گزینه 3 فرمودین 3- بدون نیاز به دانش تخصصی : در صورتی که این کار خودش یه فرد متخصص در بازاریابی اینترنتی نیاز داره وگرنه کسی که از شما میاد این سیستم رو بخره سالیانه هر به نظرتون چقدر می تونه به فک و فامیلش شارژ بفروشه که سود کنه؟ و این سیستم 2 جهته فقط به نفع شماست....
  • Admin پاسخ دادن
   همکار گرامی راه اندازی هر وب سایت اینترنتی خصوصا اگر فروش آنلاین نیز در آن صورت گیرد نیاز به دانش طراحی وب و همچنین آشنایی با مفاهیم امنیت وب و تجارت الکترونیک دارد. علاوه بر اینها نگهداری از سایت و تامین امنیت و تضمین بالا بودن سایت نیز نیاز به احاطه به مفاهیم وب دارد. تمامی این امور که مرتبط با مباحث تخصصی وب می باشد توسط شرکت رایانمهر صورت می گیرد و مدیر فروشگاه نیزا به هیچ تخصصی در این حوزه ندارد. علاوه بر اینها تامین شارژ که نیاز به سرمایه بالا داشته و همچنین ریسک آن به دلیل تضمین صحت شارژ ها بسیار بالا می باشد نیز توسط تیم تجاری شرکت رایانمهر صورت می گیرد و مدیر فروشگاه از این بابت نیز دغدغه ای ندارد. در نهایت پاسخگویی به مشتریان فروشگاه شارژ و رفع مشکلات انها نیز توسط تیم پشتیبانی رایانمهر صورت می گیرد و همان طور که در شرایط نیز به صورت واضح ذکر گردیده است تنها وظیفه مدیر فروشگاه تبلیغات و معرفی فروشگاه خود می باشد که می تواند از روش های مختلف برای این امر استفاده کند. طبیعتا موفقیت در هر تجارتی نیاز به تلاش داشته و مدیر فروشگاه باید برای کسب در آمد سعی در جذب مشتری بیشتر نماید. فعالیت شرکت رایانمهر بر اساس سود دو طرفه بوده و برخی از نمایندگان این شرکت از سال 88 مشغول همکاری با این شرکت می باشند و در حال حاضر سود های بالای 10 میلیون تومانی نیز توسط رایانمهر به مدیران خود به صورت ماهیانه پرداخت می گردد که همه اینها نشاندهنده این است که این تجارت بر خلاف تصور شما تنها برای رایانمهر سود اوری نداشته بلکه در یک رابطه دو طرفه هم برای نمایندگان و هم برای مدیران فروشگاه سود اوری دارد. شما می توانید کمات مرتبط با شارژ را در موتورهای جستجو سرچ نمایید تا با مشاهده نمایندگان رایانمهر در نتایج اولیه به صحت این مطالب پی ببرید.
 6. خادمی پاسخ دادن
  سلام روز خوش ازشما عزیزان می خواهم به سوالات من پاسخ دهید 1.همراه اول وایرانسل آپ دارند پس چه نیازی است مشتری از سیستم شما استفاده کند؟ 2.هدف شما از اعطای نمایندگی چیه؟
  • Admin پاسخ دادن
   دوست عزیز سلام و روز بخیر. در تجارت کارت شارژ نیز مانند هر تجارتی دو عامل تعیین کننده برای موفقیت وجود دارد : 1- ارائه خدمات با بهترین کیفیت 2- تبلیغات و معرفی تجارت به شیوه مطلوب اگر دیدگاهی که شما مطرح فرمودید درست باشد و مشتریان شارژ فقط شارژ خود را از سایت های ایرانسل و همراه اول تامین نمایند اصولا هیچ ارگان دیگری نباید بتواند وارد این بازار شود. ولی همان طور که مشاهده می کنید بانکها و شرکت های خصوصی مانند رایانمهر وارد این بازار شده اند و در حال در آمد زایی از آن هستند. در حقیقت این روش تبلیغاتی شماست که تعیین می کند آیا مشتریان از فروشگاه شما خرید نمایند و یا از رقبای شما. در حال حاضر شرکت رایانمهر نمایندگانی دارد که سود ماهانه آنها بیش از 10 میلیون تومان می باشد بنابراین با وجود سایت های اپراتورها و حضور بانکها در این تجارت همچنان امکان در آمدزایی در این بازار وجود دارد. در خصوص دلیل واگذاری نمایندگی این نکته قابل ذکر است که یکی از استراتژی های گسترش بازار واگذاری نمایندگی است که توسط بسیاری از شرکت های بزرگ دنبال می گردد. شرکت رایانمهر نیز برای گسترش بازار خود اقدام به واگذاری نمایندگی می نماید تا در یک همکاری با سود دو طرفه بتواند بازار خود را گسترش دهد. ما بستر فنی و تجاری لزم را برای نمایندگان خود فراهم می نماییم تا آنها با خیال راحت به معرفی و تبلیغات فروشگاه خود بپردازند و در نتیجه این همکاری هر دو طرف از سود فروش شارژ منتفع گردند
 7. saleh پاسخ دادن
  سلام لطفا نظرات جدیدترراهم بگذارید تا با گفتمان مشکلات حل بشه.ضمنا برای راه اندازی فروشگاه بمناسبت عید فطر تخفیف ندارید؟
  • Admin پاسخ دادن
   دوست عزیز ضمن عذر خواهی از دیر کرد در تایید نظرات و دادن جواب، در حال حاضر شرکت رایانمهر در تخفیف تابستانه خود می باشد
 8. saleh پاسخ دادن
  راستی اون سایت ایرانسل من مال خودتونه؟ البته بدبین نیستم ولی فکر کنم این چندسایتی که گفتین یه جورایی مال خودتونه وبازارگرمیه.
  • Admin پاسخ دادن
   دوست عزیز سایت ایرانسل من همان طور که در نظات نیز ذکر شده است متعلق به شرکت رایانمهر می باشد و سایتهایی مانند بهشارژ ، ایرانسل دات نت ، کارت شارژ، ماهان شارژ و ... نمایندگان این شرکت می باشند. به راحتی می توانید صحت این مطلب را از طریق ارتباط با صاحبان این فروشگاه ها بررسی نمایید
 9. جباری پاسخ دادن
  سلام نظرات خوانندگان وپاسخ های شما هر دو راهگشاست. یک نکته الان فرض کنیم که علاوه بر سوپر مارکت محله، کارخانه ی رب سازی وماکارونی هم جلوی درب کارخونه شان محصول بفروشن خرده فروشی. خب چون بعد مسافت وجود داره کسی نمیره ولی وقتی در دنیای اینترنت فروشگاه دست اول و راحت تر + مطمئن تر وجود داره کمتر رغبتی برای بقیه می مونه تا خرید کنند از دست فروش. درست. ضمنا این چندسال اینقدر متاسفانه روی مراقبت از کلاهبرداری اینترنتی و سایت های جعلی و اینها خبر ومصاحبه پخش شده که الان خیلی از مردم خرید همون شارژ کاغذی را + خرید مستقیم از خود پرداز را بیشتر ترجیح میدن.نمونه سایت ها ی شما درسته اما واقعیت اینه که این بازار ظرفیتش در حد همین چند سایته ونه ابینکه الان 5هزاردرخواست فروشگاه بیاد و همه هم بتونند کارکنند. البته این حق شماست که تبلیغ کنیدو حق مشتری هم هست تاتحقیق کند. یک پیشنهاد دارم بجای اینکه تبلیغ تک محصولی را اشاعه بدهید بیائید با خلاقیت هایی که دارید فروش های متفاوت اینترنتی را هم دردستور کار قرار بدین. ممنون اگر نظرتون رو بفرمایید.
  • Admin پاسخ دادن
   دوست عزیز از نظرات شما بسیار سپاسگزاریم. شرکت رایانمهر بر خلاف بسیاری از شرکت های دیگر در جهت ایجاد یک شرایط شفاف و بالا بردن آگاهی افرادی که تمایل به دریافت نمایندگی دارند اقدام به قرار دادن مطالب و داکیومنتهای متعدد در خصوص شرایط نمایندگی در سایت خود نموده است تا افراد با دیدی باز و روشن وارد این حوزه شوند. و اتفاقا از افرادی مثل شما که با تحقیق و مطالعه وارد این بازار می گردند نیز بسیار استقبال می نماید زیرا این افراد می توانند در آینده با تکیه بر پشتکار و دانش خود تبدیل به نمایندگان پر فروش ما شوند. در خصوص ظرفیت بازار مثالی برای مشخص شدن گستردگی این بازار برای شما می آورم. در حال حاضر همان طور که شما فرمودید روش های مختلف و بسیار متنوعی برای فروش شارژ وجود دارد. از فروش شارژ به صورت کاغذی در مغازه ها تا استفاده از روش های الکترونیکی مانند عابر بانک، سایت های اینترنتی، تلفن بانک و فروشگاه های USSD . قطعا در جریان تبلیغات گسترده بانک ها در زمینه فروش شارژ با استفاده از روش های جدید مانند USSD هستید. اگر نقطه نظر شما در خصوص اشباع شدن بازار و تمایل مردم به کارت شارژ های فیزیکی درست باشد هیچ وقت بانک ها با هزینه های چند هزار میلیاردی وارد این حوزه نمی شدند و تبلیغات گسترده خود برای جذب مشتری از طریق این روش های جدید متمرکز نمی کردند. نیاز به کارت شارژ در حال حاضر همرده نیازهای اولیه مانند مواد غذایی قرار گرفته است و این بازار این قدر بزرگ و گردش مالی آن آنقدر گسترده است که با چند سایت اینترنتی اشباع نمی گردد. برای تشبیه مثل این است که بگوییم بازار مواد غذایی اشباع شده است و دیگر سوپر مارکت زدن استفاده مالی نخواهد داشت. در حالی که با وجود فروشگاه های زنجیره ای با تنوع بسیار گسترده محصولات در حال حاضر هر مرحله ای با فاصله بسیار کم سوپر مارکت دارد و همگی نیز برای صاحبان خود سود آورند. همچنین شرکت رایانمهر در حال حاضر نمایندگانی دارد که کمتر از 6 ماه از شروع همکاری آنها گذشته ولی در حال سود اوری برای صاحبان خود میباشند.
 10. عادل پاسخ دادن
  با سلام 2 اشکال وجود دارد که به سود بیشتری دست پیدا کنید ومشتریان راغب به خرید درگاه شما 1-کدهای شما فقط با ایرانسل کار میکنند درحالیکه 40 میلیون مشترک همراه اول داریم 2-سالیانه برای تمدید فروشگاه مبلغ زیادی میگیرید که ترس از نرسیدن به سقف مجاز اگثرا ازخرید فروشگاه منصرف میشوند
  • Admin پاسخ دادن
   با سپاس از نقطه نظرات شما دوست عزیز در پاسخ به سوالات شما به ذکر دو نکته می پردازیم : 1- از طریق فروشگاه های USSD شرکت رایانمهر امکان خرید شارژ تمامی اپراتورها وجود دارد ولی فقط این فروشگاه ها از طریق سیم کارت های ایرانسل قابل دسترس هستند. یعنی مشتری شما به راحتی می تواند در فرایند خرید شماره یک سیم کارت همراه اول را وارد نماید و شارژ این اپراتور را دریافت کند. همچنین مذاکرات فشرده برای فعال سازی این فروشگاه ها بر روی سیم کارت همراه اول نیز ادامه دارد. با اینحال نمایندگان پر فروش ما در حال حاضر از فروشگاه USSD خود در آمد میلیونی داشته که نشان دهنده بزرگی این بازار و مستعد بودن آن می باشد. 2- هزینه تمدید برای فروشگاه هایی که به حداقل در امد ممکن برسند رایگان بوده و برای سایر فروشگاه ها نیز بسیار ناچیز می باشد. به عنوان مثال در طرح تخفیف تابستانه هزینه تمدید فروشگاه USSD تنها 109 هزار تومان و تمدید فروشگاه وب 131 هزار تومان میباشد. که این مبلغ حتی قسمت کوچکی از هزینه های این فروشگاه ها را نیز پوشش نمی دهد ولی برای کمک به نمایندگان شرکت رایانمهر این تسهیلات را برای انها در نظر می گیرد.
 11. نبی.م پاسخ دادن
  باسلام وخداقوت خدمت شما کارکنان شرکت رایانمهر فکرکنم با همه زحمات وخدماتی که ارائه شده اگه امکان داره باواردکردن کد*798#گزینه خریدشارژ راحذف نموده واین گزینه رافقط وفقط برای نمایندگان خودتون فعال کنید که نقطه امیدی برای فروش بیشتر وجذب نمایندگی بیشتری برای شرکت رایانمهر باشد. اگه این امرممکن شود قطعا هم به نفع شرکت ونمایندگیها خواهد بود درحقیقت چندین مرتبه من قصدخرید داشتم ولی با این اوضاع هرچقد هم فعالیت تبلیغاتی داشته باشی نمیشه اون درآمد دلخواه داشته باشی.
  • Admin پاسخ دادن
   دوست عزیز شرکت رایانمهر بابت دریافت کد #789* مبلغ بسیار هنگفتی را سالیانه به اپراتورها پرداخت می کند و برای جبران این مبلغ و تامین هزینه های دیگر شرکت نا گزیر به فروش شارژ می باشد. ولی توجه داشته باشید که عامل اساسی در فروش برنامه بازاریابی و تبلیغات شما می باشد. در حال حاضر ما نماینده های بسیار موفقی در زمینه فروش شارژ داریم که سود ماهیانه میلیونی کسب می کنند و شما به راحتی با یک جستجو در اینترنت می توانید به صحت این مطلب پی ببرید. این نماینده ها با اتکا به برنامه بازاریابی برای خود مشتریان وفادار ایجاد کرده اند و موفق به در آمد خوبی در این زمینه شده اند. مشتری وقتی ارزش افزوده ای در خرید از شما احساس کند هیچگاه از کد دیگری خرید نخواهد کرد. اصل رقابت در مورد تمامی تجارت ها وجود دارد و بر اساس این استدلال تا زمانی که ایرانسل با کد #7* اقدام به فروش شارژ نماید هیچ کدی دیگری نباید بتواند فروشی داشته باشید در صورتی که دنیای واقعی چیز دیگری را نشان می دهد
 12. yazdan پاسخ دادن
  با سلام من هم سوال آقا یعقوب کریمی برام مطرح هست و جواب شما هم اصلا قانع کننده نیست و در واقع فقط توجیه هست مثلا من اگه بخوام با این کدهای ترکیبی شما شارژ تهیه کنم و فقط یکبار اشتباها از کد 789 استفاده کنم و نتیجه بگیرم دیگه چه دلیل منطقی میتونه داشته باشه که شماره های دیگه ای رو به اون اضافه کنم و ایا به نظر شما الان کسی جایزه های میلیونی سایت ها رو باور میکنه که بخواد به خاطر اون خودش رو به زحمت بندازه؟ به نظر من این روش شما در نهایت فقط به نفع شماست چرا که نماینده ها هر چفدر هم برای بازاریابی هزینه کنن برای کد 789 شما مشتری جذب میکنن و شما اگه واقعا به فکر منافع نماینده های خودتون هستین که منافع خودتون هم از این راه تامین میشه باید قید فروش شارز از طریق کد 789 رو بزنید که همچین کاری هم خیلی بعیده! امیدوارم این مطلب به عنوان یه نظر انتقادی درج بشه و جواب قانع کننده ای هم براش داشته باشید. موفق باشید
  • Admin پاسخ دادن
   دوست عزیز جواب داده شده به آقای یعقوب کریمی بر اساس مثال های واقعی میباشد. تا زمانی که موضوعات مطرح شده در حیطه حرف باشد نمی توان به آن استناد کرد ولی تمامی مواردی که ذکر شده است نمونه عملی دارد و نمونه عملی آن نیز در جواب آقای یعقوب کریمی آورده شده است. اینکه شما می فرمایید کسی برای جایزه حاضر به وارد کردن کد بیشتر نیست خلاف آن در سایتهای behcharge.com یا iran3ell.net یا irancellman.com وجود دارد یعنی این سه سایت به صورت نمونه با همان شرایط کد طولانی تر در حال فروش کارت شارژ هستند و حتما این تجارت برای آنها توجیه اقتصادی دارد که در ماه 1 میلیون تومان و بیشتر جایزه به مشتریان خود می دهند. در غیر این صورت که جز ضرر چیزی برای آنها در پایان ماه باقی نخواهد ماند. همچنین بنا به استدلال شما تا زمانی که ایرانسل با کد #7* اقدام به فروش شارژ می نماید هیچ شرکت، بانک یا موسسه دیگری نباید بتواند به فروش شارژ اقدام کند چون کد همگی آنها از کد ایرانسل که یک کد یک رقمی استثنایی است طولانی تر می باشد. به این کد استثنایی شرایط نا عادلانه تبلیغات sms ای را که ایرانسل به آن دسترسی دارد را هم اضافه کنید در صورتی که در حال حاضر تمامی این موسسات و بانک ها در حال انجام دادن تبلیغات گسترده برای فروش شارژ بر روی کدهای خود هستند. شرکت رایانمهر بابت دریافت کد #789* مبلغ بسیار هنگفتی را سالیانه به اپراتورها پرداخت می کند و برای جبران این مبلغ و تامین هزینه های دیگر شرکت نا گزیر به فروش شارژ می باشد
 13. 4mahali پاسخ دادن
  سلام به نظر من شرکت کدی که ارائه میکند اولا نباید از سه رقم بیشتر باشد مثل *770#و#720*و#733*و امثال ان تازه این کدهایی که مثال زدم امکانات دیگری مثل اعلام موجودی پرداخت قبض دریافت صورت حساب امتیاز دهی به مشتریان هنگام خرید و غیره و متاسفانه کدی که رایانمهر میده نه تنها طولانی هستش وهیچ آدم عاقلی کدهای بالا رو ول نمیکنه بره با کد های نمایندگان رایانمهر شارژ بخره (از لحاظ اعتبار) و دوم اینکه امکانات ذکر شده را هم نداره و سوم شرکت فقط شارژ ایرانسل داره و از اپراتور همراه اول با این همه مشتری خبری نیست.
  • echargesite پاسخ دادن
   دوست عزیز به سوالات شما در دو بخش پاسخ داده می شود : 1- تهیه کدهای USSD سه رقمی فرایند بسیار طولانی، پیچیده و هزینه بری بوده و امکان تهیه آن بسیار دشوار است. این کدها به افراد حقیقی داده نمی شود و به شرکت ها و ارگان ها نیز با شرایط خاصی واگذار می گردد. ضمن اینکه به جز هزینه های بالای طراحی، پیاده سازی و نگهداری این کدها، سالیانه تنها بابت دریافت حق استفاده از هر یک از این کدها مبالغ چند صد میلیون تومانی به اپراتورها داده می شود که امکان پرداخت آن برای افراد حقیقی وجود ندارد. بنابراین و با این اوصاف امکان واگذاری کدهای سه رقمی به افراد حقیقی در حال حاضر و با شرایط کنونی وجود ندارد. شرکت رایانمهر نیز با رایزنی های بسیار امکان واگذاری فروشگاه های شارژ بر روی زیر کدهای خود را فراهم کرده است و به عنوان تنها شرکت به افراد حقیقی فروشگاه شارژ بر روی زیر کدهای خود را واگذار می نماید 2- در خصوص عدم امکان فروش شارژ بر روی زیر کدها این نکته قابل ذکر است که در دنياي تجارت و صرف نظر از اينکه کسب و کار شما چه چيزي مي باشد، دو عامل در موافقيت يک تجارت نقش اساسي دارند : 1- وجود زير ساخت مناسب براي راه اندازي و توسعه يک کسب و کار 2- وجود يک برنامه بازاريابي مدون، بررسي بازار و انتخاب راهکارهاي مناسب براي جذب و نگه داشت مشتري وجود اين دو عامل در کنار هم مي تواند موفقيت يک تجارت را تا حدود زيادي تضمين نمايد. بر خلاف عقيده شما و به دلايلي که در زير مطرح مي شود فروشگاه هاي با کد طولاني تر محکوم به شکست نيستند بلکه اين پلن تبليغاتي و بازاريابي شماست که مشخص مي کند که شما از اين بازار مي توانيد سود کسب کنيد و يا خير. چنانچه نظر شما در خصوص طول کدها و یا اعتبار آنها درست باشد در حال حاضر هيچ شرکتي به جز ايرانسل که داراي کد فوق العاده 7 مي باشد نبايد بتواند در آمد کسب کند و عملا اين تبليغات پر هزينه بانک ها و يا موسسات خصوصي بر روي کدهايي که حداقل داراي سه رقم مي باشند بيهوده بوده و نتيجه اي در بر نخواهد داشت. چون بر اساس استدلال شما ايرانسل با وجود کد 7 و تبليغات گسترده اي که به واسطه پيامک رايگان مي تواند براي مشتريانش انجام دهد برنده مطلق اين تجارت خواهد بود. در صورتي که واقعيت دنياي امروز چيز ديگري نشان مي دهد. بانک ها و موسسات خصوصي از جمله رايانمهر به سمت اين رسانه نوپا روي آورده و هر يک بر اساس ميزان و نوع تبليغات خود در حال کسب در آمد از اين بازار گسترده هستند. از طرف ديگر بر خلاف تصور شما شرکت رايانمهر با وجود داشتن کد 789 براي اينکه نشان دهد بازاريابي در تجارت امروز حرف اول را مي زند فروشگاهي با کد ترکيبي *789*33# را راه اندازي نموده است و با تمرکز بر روي روش هاي بازاريابي از طريق آن در آمد بسيار خوبي را ماهيانه کسب مي نمايد. چنانچه نظر شما در خصوص کدهاي ترکيبي درست باشد اين فروشگاه که سايت irancellman.com نيز براي آن راه اندازي شده است از ابتدا محکوم به شکست بوده است همچنين در حال حاضر نمايندگان شرکت رايانمهر با کدهايي نظير *789*200 يا *789*789 در حال در آمد زايي بوده و در آمد ماهيانه آنها از هزينه راه اندازي فروشگاه بسيار بالاتر مي باشد شرکت رايانمهر يک زير ساخت قوي و مطمئن را براي مديران خود ايجاد کرده که آنها هيچ نگراني از باب مسايل فني و تجاري نداشته باشند و بتوانند با تمرکز بر روي مسايل تجاري و مباحث بازاريابي در آمد مناسبي را براي خود کسب نمايند و از اين طريق شرکت رايانمهر نيز منتفع شود. سود شرکت رايانمهر بر روي فروش کارت شارژ بوده و اين تجارت نيز از سود مداوم از طريق فروش کارت شارژ توجيه پذير است و نه مبلغ دريافتي نمايندگي که حتي کفاف هزينه هاي اوليه راه اندازي فروشگاه از قبيل تيم فني ، تيم پشتيباني، تيم توسعه نرم افزار، سرورها و سخت افزار، اينترنت و .... را نيز نمي دهد. تمامي نمايندگان پر فروش ما که در حال حاضر ماهيانه در آمد بسيار مناسبي را از اين طريق کسب کرده اند با وقوف به اين شرايط وارد بازار شده اند و با تکيه بر اصول تجارت به کسب در آمد پرداخته اند
 14. صمد پاسخ دادن
  سلام خسته نباشيد چرا انقدر گران هست ؟
  • echargesite پاسخ دادن
   دوست عزیز راه اندازی هر کسب و کاری احتیاج به یک سرمایه اول، تخصص و همچنین وقت و انرژی دارد. شما هیچ تجارتی را نمی توانید بدون هزینه آغاز کنید. در میان اشکال گوناگون تجارت، تجارت های آنلاین با توجه به اینکه بسته به نوع تجارت می تواند نیاز به مکان فیزیکی نداشته باشد از سرمایه اولیه کمتری برای راه اندازی برخوردار هستند. در حال حاضر یک فروشگاه اینترنتی شارژ با کلیه امکانات به همراه پشتیبانی از مشتریان و تامین شارژ به میزان نامحدود توسط شرکت رایانمهر با هزینه 430 هزار تومان راه اندازی و در اختیار شما قرار داده می شود. شما چه تجارت دیگری را می توانید با 430 هزار تومان راه اندازی نمایید؟ برای شروع تجارت های فیزیکی که حداقل به مبلغ 10 میلیون تومان برای تهیه یک مکان نیاز است و در تجارتهای آنلاین نیز در حال حاضر طراحی یک سایت ساده (بدون امکان فروش) به مبلغ بیش از این نیاز دارد. شرکت رایانمهر تنها بخشی از هزینه های راه اندازی را از مدیران خود دریافت میکند و عمده این هزینه ها شامل هزینه سرور و سخت افزار، پهنای باند، هزینه های تیم پشتیبانی، هزینه های توسعه و نگهداری نرم افزار و ... توسط خود شرکت پرداخت می گردد
 15. محمدمهدی پارساپور پاسخ دادن
  سلام ببخشید من رشته مدیریت آیتی میخونیم چندین بار خواستم پنل شما رو خریداری کنم هرجور محاسبه میکنم میبینم که ضرره چون حتی با تبلیغات ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکت هم اگر بتوانم سودی حاصل کنم 98 درصد آنرا شما می بلعید و فقط 2 درصد برای من هست هیچ انسان عاقلی نمیاد پنل شما رو خریداری کرده باشه بهتزه یک نگاهی به تعرفه های مارکینگ اس ام اس و ایمیل بپردازید ! البته حتم دارم که نمیشود با ملاقات 1000 نفر در روز و صحبت با همه این هزینه را جبران کرد. این طرح بدرد افرادی میخوره که در یک دهاتی بخوان امکاناتشون رو معرفی و تبلیغ کنن. بیزنس پلن شما ضررده و برای شما سودده است تو این ماه مبارک قدری از خدا بترسید
  • Admin پاسخ دادن
   دوست عزیز در ابتدا آرزومندیم که طاعات و عبادات شما مورد قبول خداوند منان قرار گیرد و نهایت بهره را از این ماه عزیز ببرید. در پاسخ به مسایل مطروحه توسط شما چند نکته اساسی قابل ذکر است که ناشی از عدم اشراف دقیق شما بر تجارت کارت شارژ می باشد. بر خلاف تصور شما سود توزیع کنندگی کارت شارژ برای نمایندگان رسمی اپراتورها 3 تا حداکثر 4 درصد می باشد . یعنی اپراتور با 3 تا 4 درصد تخفیف شارژ را به نماینده مانند شرکت رایانمهر می فروشد. توجه فرمایید که دقیقا اپراتور شارژ را به نماینده می فروشد یعنی شرکت رایانمهر باید هزینه هر میزان شارژی که می خواهد را به صورت نقدی پرداخت کند و بعد از خرید اقدام به فروش آن نماید. به راحتی می توانید محاسبه کنید که برای خرید این میزان شارژ چه مبلغ هنگفتی نیاز است که صرف نظر از چگونگی تامین همچین مبلغی باید خواب سرمایه آن در نظر گرفته شود. در مقابل شرکت رایانمهر برای کلیه نمایندگان خود شارژ را به صورت رایگان در فروشگاهشان قرار می دهد و نماینده هیچ دغدغه ای از این لحاظ ندارد. و در کنار تمام خدمات فنی ای که به نمایندگن خود مانند تامین امنیت فروشگاه، تضمین آپ بودن همیشگی آن، ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان و نمایندگان، ارتقا و نگهداری نرم افزار فروش و .... تنها یک سوم سود را دریافت کرده و دو سوم سود به نماینده می رسد. در خصوص سود آوری این بازار قطعا اگر سود آور نبود بانک ها، موسسات خصوصی و خود شرکت رایامهر اقدام به ورود به این بازار نمی کردند. به طور حتم آنها به تمام هزینه های تبلیغات از جمله اس ام اس و ایمیل مارکتینگ و غیره اشراف داشته و با این اطلاعات وارد این بازار شده و در حال سود اوری در آن هستند. به نظر شما اگر این بازار سود آور نبود بانک ایکس هزینه های گزاف تهیه بیلبورد را برای معرفی کد خود برای فروش شارژ تقبل می کرد؟ همچنین نمایندگان پرفروش شرکت رایانمهر در حال حاضر ماهیانه سودهای چند میلیونی دریافت می کنند. برای اثبات این موضوع می توانید به سایت behcharge.com سری بزنید. این سایت از نمایندگان شرکت رایانمهر بوده و ماهیانه اقدام به برگزاری قرعه کشی می نماید و مبلغ پرداختی در قرعه کشی ماهیانه به مشتریان تقریبا یک میلیون تومان می باشد. به نظر شما در صورت عدم بازدهی این تجارت این نماینده شرکت رایانمهر می توانست اقدام به پرداخت همچین مبالغی در کنار سایر هزینه هایی که برای تبلیغاتش انجام می دهد نماید؟ گستره مشتریان در تجارت الکترونیک به اندازه کل کشور بوده و بازار کارت شارژ بر خلاف تصور شما و بر اساس مثال هایی که در بالا ذکر شد و سایر مثال هایی که با یک جستجوی کوچک به آن خواهید رسید بسیار مستعد و سود اور میباشد.
 16. gooooooosh kon zendegi ro پاسخ دادن
  غلط املایی تو خط یکی مونده به آخری هست
  • Admin پاسخ دادن
   دوست عزیز از دقت نظر شما سپاسگزاریم. موردی که به آن اشاره کرده بودید اصلاح شد
 17. reza پاسخ دادن
  با سلام لطفا شماره تلفنی جهت ارتباط مستقیم در اختیار بنده قرار دهید سولاتی دارم که حتما باید تلفنی بپرسم متاسفانه این شماره تلفن فعلی در وب سایت برای واحد فروش هر زمانی که من زنگ زدم روی پیغام گیر بود و به هیچ وج برام خوشایند نیست اینطور! خریدار واقعی هستم فقط سولاتی دارم که باید بپرسم حتما ممنون میشم
  • Admin پاسخ دادن
   دوست عزیز از اینکه امکان پاسخگویی تلفنی به شما وجود نداشته است صمیمانه عذر خواهی می کنیم. پاسخگویی به شماره تلفن های ذکر شده در سایت در ساعات اداری یعنی 9 صبح تا 5 بعد از ظهر به استثنای 1.30 تا 2.30 صورت می گیرد. چنانچه موفق به تماس با ما نشدید و یا در ساعاتی غیر از ساعات اداری سوالی داشتید لطفا تلفن خود را به ایمیل Shop@rayanmehr.co.ir به همراه سوال ارسال فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما باشند. همچنین می توانید از طریق پرتال مشتریان سوالات خود را مطرح کنید : http://portal.echargesite.com/submitticket.php?step=2&deptid=2
 18. یعقوب اکبری پاسخ دادن
  با سلام خدمت شما من یک سوال داشتم آیا به نظر شما بر فرض یکی کد ussd از شما خرید و بر فرض کد به این صورت باشد #3645*789* باشد آیا به نظر شما مشتری به جای زدن اون کد فکرش به این نمیرصد که این کد رو به جای بزنه ؟ #789* ؟ و چه تضمینی دارد مشتری ما دفعات بعد از همون کد اصلی استفاده نکند؟ از نظر من خرید این کد زمانی به صرفه و عاقلانه هست که وقتی مشتری خواست کد #789* رو بزنه یک صفحه خالی باشه نه فروش شارز اگر ممکن هست جواب را ارسال کنید
  • Admin پاسخ دادن
   دوست عزیز ابتدا متشکر که سوال خود را مطرح کردید. این یکی از ابهامات بسیاری از نمایندگان ما در ابتدای امر می باشد. در توضیح برای شما مثالی از دنیای واقعی ذکر می کنیم : در دنياي تجارت و صرف نظر از اينکه کسب و کار شما چه چيزي مي باشد، دو عامل در موافقيت يک تجارت نقش اساسي دارند : 1- وجود زير ساخت مناسب براي راه اندازي و توسعه يک کسب و کار. 2- وجود يک برنامه بازاريابي مدون، بررسي بازار و انتخاب راهکارهاي مناسب براي جذب و نگه داشت مشتري. وجود اين دو عامل در کنار هم مي تواند موفقيت يک تجارت را تا حدود زيادي تضمين نمايد. بر خلاف عقيده شما و به دلايلي که در زير مطرح مي شود فروشگاه هاي با کد طولاني تر محکوم به شکست نيستند بلکه اين پلن تبليغاتي و بازاريابي شماست که مشخص مي کند که شما از اين بازار مي توانيد سود کسب کنيد و يا خير. چنانچه نظر شما در خصوص طول کدها درست باشد در حال حاضر هيچ شرکتي به جز ايرانسل که داراي کد فوق العاده 7 مي باشد نبايد بتواند در آمد کسب کند و عملا اين تبليغات پر هزينه بانک ها و يا موسسات خصوصي بر روي کدهايي که حداقل داراي سه رقم مي باشند بيهوده بوده و نتيجه اي در بر نخواهد داشت. چون بر اساس استدلال شما ايرانسل با وجود کد 7 و تبليغات گسترده اي که به واسطه پيامک رايگان مي تواند براي مشتريانش انجام دهد برنده مطلق اين تجارت خواهد بود. در صورتي که واقعيت دنياي امروز چيز ديگري نشان مي دهد. بانک ها و موسسات خصوصي از جمله رايانمهر به سمت اين رسانه نوپا روي آورده و هر يک بر اساس ميزان و نوع تبليغات خود در حال کسب در آمد از اين بازار گسترده هستند. از طرف ديگر بر خلاف تصور شما شرکت رايانمهر با وجود داشتن کد 789 براي اينکه نشان دهد بازاريابي در تجارت امروز حرف اول را مي زند فروشگاهي با کد ترکيبي *789*33# را راه اندازي نموده است و با تمرکز بر روي روش هاي بازاريابي از طريق آن در آمد بسيار خوبي را ماهيانه کسب مي نمايد. چنانچه نظر شما در خصوص کدهاي ترکيبي درست باشد اين فروشگاه که سايت irancellman.com نيز براي آن راه اندازي شده است از ابتدا محکوم به شکست بوده است همچنين در حال حاضر نمايندگان شرکت رايانمهر با کدهايي نظير *789*200 يا *789*789 در حال در آمد زايي بوده و در آمد ماهيانه آنها از هزينه راه اندازي فروشگاه بسيار بالاتر مي باشد شرکت رايانمهر يک زير ساخت قوي و مطمئن را براي مديران خود ايجاد کرده که آنها هيچ نگراني از باب مسايل فني و تجاري نداشته باشند و بتوانند با تمرکز بر روي مسايل تجاري و مباحث بازاريابي در آمد مناسبي را براي خود کسب نمايند

نظر بدهید

*

* captcha