تماس بگیرید

عید شما مبارک
همزمان با فرا رسیدن عید سعید قربان و عید سعید غدیرخم شرکت رایانمهر تخفیف های ویژه ای را برای شما در نظر گرفته است. در این تخفیف شما می توانید با تهیه یکی از محصولات زیر که با 25 تا 30 درصد تخفیف عرضه شده اند، کسب و کار خود را راه اندازی نمایید و به بازار سود آور فروش شارژ بپیوندید. بازاری که روزانه گردش مالی آن بیش از 10 میلیارد تومان است.

جدول تخفیفات :

شما می توانید از تخفیفات رایانمهر به شرح زیر بهره مند شوید :

 

توضیح محصولات عرضه شده در تخفیف عید تا عید :

فروشگاه اینترنتی شارژ :
با دريافت نمايندگي فروشگاه اینترنتی شارژ يک سایت اینترنتی با آدرس دلخواه شما راه اندازی شده و در اختیار شما به عنوان مدیر سایت قرار داده می شود. شما از طریق این سایت می توانید اقدام به فروش شارژ تمامی اپراتورها (ایرانسل، همراه اول، تالیا و رایتل) و شارژ وایمکس ایرانسل نمایید. امروزه اینترنت به عنوان یکی از مستعد ترین مکان ها برای جذب مشتری شناخته شده و با تهیه این محصول همه افراد حاضر در اینترنت می توانند مشتری شما باشند و پوشش بازار شما به وسعت اینترنت خواهد بود.
مطالعه شرایط نمایندگی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه ussd با کد نقره ای :
با دريافت نمايندگي فروشگاه ussd يک کد اختصاصي رند به صورت #؟؟؟؟*789* به شما تعلق خواهد گرفت. براي مثال کد اختصاصي فروشگاه ussd شما يک کد اختصاصي مثل #1552*789* خواهد بود و مشتري پس از وارد نمودن این کد مبلغ شارژ ايرانسل خريداري شده خود را پرداخت و سيم کارت او بلافاصله شارژ می شود. این روش یکی از راحت ترین روش ها برای خرید کارت شارژ می باشد و امروزه طرفداران بسیاری دارد.
به عبارت ساده تر هر فردی که یک گوشی موبایل داشته باشد می تواند مشتری فروشگاه شما باشد و با وارد کردن کد شما اقدام به خرید نموده و سود حاصل از فروش شارژ به شما تعلق گیرد.
کدهای فروشگاه USSD انتخابی می باشند و شما می توانید کد رُند دلخواه خود را انتخاب کرده و فروشگاه خود را با آن کد راه اندازی نمایید.
مطالعه شرایط نمایندگی USSD

فروشگاه ussd با کد طلایی :
در فروشگاه USSD هر چه قدر کد شما رُندتر باشد به خاطر سپردن آن نیز راحت تر خواهد بود و این امر به افزایش وفاداری مشتریان شما کمک بسیاری خواهد نمود.
کدهای طلایی کدهای بسیار رُند 3 یا 4 رقمی هستند که به علت محدود بودن تعدادشان تقاضا برای آنها بسیار زیاد است. شما با خرید این کدها می توانید یک فروشگاه خاص داشته باشید.
مطالعه شرایط دریافت کد طلایی

پکیج محصولات :
پکیج محصولات رایانمهر شامل فروشگاه اینترنتی و فروشگاه USSD (به همراه کد نقره ای یا کد طلایی) می باشد و با خرید هر یک از پکیج های ارائه شده هم یک سایت اینترنتی فروش شارژ در اختیار شما قرار داده خواهد شد و هم یک کد اختصاصی به شما تخصیص داده می شود.
شما با خرید هر یک از پکیج ها می توانید دامنه مشتریان خود را افزایش داده و یک شروع قدرتمند در عرصه تجارت کارت شارژ داشته باشید. تخفیف در نظر گرفته شده بر روی پکیج ها جهت حمایت از مشتریانی که می خواهند شروع قدرتمند تری داشته باشند، بسیار بیشتر از تخفیف ارائه شده بر روی محصولات به صورت تکی می باشد.

تذکر بسیار مهم : لطفا قبل از خرید محصول حتما شرایط دریافت نمایندگی ذیل هر محصول را به دقت مطالعه نمایید. خرید هر محصول به منزله پذیرفتن شرایط آن می باشد